Naše nabídka

 

Firma poskytuje těchto 5 hlavních služeb:

1. instalace a odborný návrh akvarijních kompletů do interiéru

2. servis mořských akvárií

3. prodej akvarijní techniky a mořských živočichů

4. revitalizace mořských akvárií

5. sanace nefunkčních nebo nechtěných akvárií

Mořské akvárium v interiéru je prvek, který Vám umožní pozorovat neopakovatelný přírodní obraz a zároveň je to nejvýraznější doplňek prostoru.

Vytvořit takové dílo vyžaduje vysokou odbornost, profesionalitu, znalosti a zázemí zhotovitelské firmy. Rádi bychom představili jednotlivé prvky, které vytvoří kompletní systém mořského akvária:

Akvárium

Základní prvek. V jeho kvalitě a bezpečnosti nelze hledat kompromis. Výroba akvária podléhá vysokým požadavkům na preciznost a odbornost zhotovitelské firmy. Tvary a velikost jsou téměř neomezené. Navrhněte si Vy nebo Váš architekt mořské akvárium a my ho budeme s Vámi konzultovat a přispívat ke společnému projektu radami a našimi dlouholetými zkušenostmi.

Technologie

Překrásný život v mořském akváriu lze vytvořit a dlouhodobě udržet pouze za předpokladu nainstalování vhodných technologií. Ani zde firma nehledá kompromis a používá ty nejmodernější, nejkvalitnější a zároveň velice úsporné komponenty. V první řadě LED osvětlení s mnoha pozitivními a překvapivými funkcemi pro mořský život, dále elektronická čerpadla a reaktory s vysokým podílem keramických dílů, která jsou odolná, výkonná a hlavně velice tichá. Na přaní nainstalujeme řídící a monitorovací systém, který bude hlídat vaše akvárium(GMS) v době Vaší nepřítomnosti.

Interiér akvária

Nejen akvárium v interiéru, ale také interiér akvária je velice zásadní věc. Nedovolíme, aby jste měli v akváriu neestetické prvky, ale snažíme se vytvořit harmonickou a ladnou stavbu dekorací. Dovedně ukryjeme technické komponenty nezbytné pro prosperitu tak, aby pohled do mořského akvária byl příjemný a nic ho nerušilo.

Život

Rozhodně víme jaké druhy, kolik a v jakém společenství. Mořské akvárium vyžaduje cit, harmonii a vhodné sociální složení druhů ryb, korálů a bezobratlých živočichů. Naší ukázkovou nabídku mořských akvárií je možné vidět ve firemním showroomu. Zde si v příjemném prostředí můžete prohlédnout a vybrat to, co z fotografií není možné vnímat. Se zárukou kvality dodáme mořské živočichy a korály dle Vašeho výběru.

Servis

Mořské akvárium vyžaduje odborný servis a dohled. Firma provádí údržbu dle dohody periodicky nebo po vzájemné domluvě. Nabízíme servisní a havarijní pohotovost, jsme kdykoliv k dispozici okamžitou pomocí či radou.

copyright © 2013 Aqua Rain, s.r.o.  /   design © Martin Špoula, martindesign.cz
Společnost Aqua Rain je součástí skupiny Summer Rain  /  www.summerrain.cz